Öğretmenlerimizin velilerimizle görüşmek için uygun olduğu tarih ve saat çizelgesi aşağıdaki gibidir.
Adınız Soyadı | Branşı | Görüşme Günü | Görüşme Saati |
---|---|---|---|
Canan Atalay | Türk Dili ve Edebiyatı | Perşembe | 3. Ders (10.20-11.00) |
Kerim Baran | Türk Dili ve Edebiyatı | Pazartesi | 8.-9.-10. Ders (14.00-16.50) |
Mehmet Kılıç | Matematik | Salı | 2. Ders (09.30-10.10) |
İrem Toran | Kimya | Salı | 9. Ders (15.20-16.00) |
Cengiz Kotan | Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi | Salı | 1.Ders (08.40-09.20) |
Melike Yurdaş | Tarih | Çarşamba | 4. Ders (11.10-11.50) |
Simge Yegane Yavuz | Felsefe | Perşembe | 7. Ders (13.40-14.20) |
Mustafa Yavuz | Elektrik Elektronik Teknolojisi | Perşembe | 3.-4. Ders (10.20-11.50) |
Nazif Ulaş | Makina ve Tasarım Teknolojisi | Pazartesi | 5.-6.-7. Ders (12.00-14.30) |
Öznur Koparan | İngilizce | Pazartesi | 5. Ders (12.00-12.40) |
Yasin Gelir | Metal Teknolojisi | Salı | 7. Ders (13.40-14.20) |
Mustafa Yeşilova | Metal Teknolojisi (Alan Şefi) | Çarşamba | 3. Ders (10.20-11.00) |
Feyza Gönenli Hacıluman | Fizik | Cuma | 5. Ders (12.00-12.40) |
Gizem Gediz Şahin | Fizik | Salı | 3. Ders (10.20-11.00) |
Pelin Korkmaz Güneş | Kimya | Çarşamba | 3. Ders (10.20-11.00) |
Mustafa Kutlu | Elektrik Elektronik Teknolojisi | Salı | 3. Ders (10.20-11.00) |
Gökhan Dinç | Makine ve Tasarım Teknolojisi (Alan Şefi) | Perşembe | 5. Ders (12.00-12.40) |
Mahmut Utku Gülümser | Beden Eğitimi | Pazartesi | 9.-10. Ders (14.30-16.50) |
Nurhan Başoğlu Yaka | Tarih | Salı | 4. Ders (11.10-11.50) |
Nahit Cemal Nargaz | Elektrik-Elektronik Teknolojisi | Çarşamba | 2. Ders (09.30-10.10) |
Selen Bulut | İngilizce | Perşembe | 4. Ders (11.10-11.50) |
Tolgay Öztürk | Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi | Salı | 3. Ders (10.20-11.00) |
Serdar Gedik | Elektrik-Elektronik Teknolojisi | Cuma | 5.-6.-7. Ders (12.00-14.30) |
Eser Aslan | Matematik | Çarşamba | 8. Ders (14.30-15.10) |
Seda Yıldırım | Matematik | Çarşamba | 2. Ders (09.30-10.10) |
Özge Öner Tatlı | Biyoloji | Perşembe | 7.-8.-9. Ders (13.40-15.00) |
Ekin Taşkıran | Matematik | Salı | 2. Ders (09.30-10.10) |
Ertaç Adıgüzel | Makine ve Tasarım Teknolojisi | Çarşamba | 8.-9.-10. Ders (14.00-16.50) |
Özgür Başaran | Türk Dili ve Edebiyatı | Perşembe | 9. Ders (15.20-16.00) |
Gani Canıvar | Türk Dili ve Edebiyatı | Salı | 3. Ders (10.20-11.00) |
Dönay Güzel | Müzik | Çarşamba | 7. Ders (13.40-14.20) |
Serpil Baydar | Coğrafya | Pazartesi | 2. Ders (09.30-10.10) |
İsmail Bartal | Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi | Cuma | 7. Ders (13.40-14.20) |
Hakan Canbaz | Makine ve Tasarım Teknolojisi | Cuma | 4. Ders (11.10-11.50) |
Serhat Yılmaz | Makine ve Tasarım Teknolojisi | Salı | 9. Ders (15.20-16.00) |
Özenç Gür | Endüstriyel Oto. ve Elk. Elektronik Tek. (Alan Şefi) | Cuma | 5.-6.-7. Ders (12.00-14.30) |
Nahit Cemal Nargaz | Elektrik Elektronik Teknolojisi | Çarşamba | 1.Ders (08.40-09.20) |
Aylin Elçikoca | Makine ve Tasarım Teknolojileri | Pazartesi | 3. Ders (10.20-11.00) |
Hazal Okan Kara | Biyoloji | Perşembe | 5. Ders (12.00-12.40) |